Zwarte bonen burgers met peper, rode ui, avocado en kiemen

Burgers! Wie houdt er niet van soms lekker happen in een grote burger?! Met een portie friet natuurlijk. Burgers en friet is echt comfort food en daar heb je soms gewoon zin in.

Uiteraard wel een vega(n) burger. Niet alleen omdat ik geen vlees eet in verband met het welzijn van de diertjes en het milieu, maar ook omdat ik totaal niet van vlees houd. Ik vind het echt niet lekker. Zowel de structuur als de smaak van vlees niet.

Wel houd ik van burgers! Gelukkig kun je tegenwoordig op heel veel plekken heerlijke vega(n) burgers eten van bijvoorbeeld linzen, kikkererwten of zoete aardappel. Of je maakt ze gewoon lekker zelf thuis!

Toen ik van de week ergens een zwarte bonen burger bestelde, bedacht ik ineens dat ik deze ooit heb gemaakt voor de blog. Het recept van deze zwarte bonen burgers vond ik inderdaad ergens in het archief (met hele lelijke foto’s). Een goede reden om ze meteen thuis te maken, het recept opnieuw te plaatsen, mét nieuwe foto’s.

Lees verder op www.feelgoodbyfood.nl

Geplaatst op 02 september 2017 door feelgoodbyfood