
Een van mijn guilty pleasures? Chips? Oh echt? Ja echt! Zet een schaal voor mij neus en ik eet deze zonder pardon in 1x op. "Romantisch bunkeren" noemen manlief en ik dit. Ik ben dol op een hartige snack. Drie keer raden wat ik vanavond eet bij de finale van The Voice. Juist, deze zelfgemaakte zoete aardappel chips.
Op zich heb ik vaker zelf chips gemaakt van appel (vinden de kinderen ook erg lekker) boerenkool en pastinaak. Alleen had ik nog nooit een experiment met zoete aardappel gedaan. De smaak: fantastisch.
Neem voordat je aan de slag gaat, wel even mijn tips door. De chips wordt gebakken in de oven en dat zorgt natuurlijk voor een andere smaak dan de chips die uit de olie komt. Daarbij is het even zoeken, hoe je de chips krokant krijgt. Elke oven is anders en ook de dikte van de chips is hiervoor bepalend. Het beste is om met een mandoline te werken, zodat elke plak dezelfde maat heeft.
Lees verder op www.lekkeretenmetlinda.nl
Geplaatst op 29 januari 2016 door linda