Is borstvoeding geven nou wel of géén goed idee? Hoe ernstig is het gesteld met kunstvoeding of zijn er voordelen aan je baby voeden met flesvoeding? Online zie je soms door de bomen het bos niet meer en daarom startten lactatiekundige Annegien Bakkers en journalist Marilse Eerkens de podcast Machtige Melk. We spraken met Bakkers over de problematiek rondom borstvoeding geven.
Wie zich ook maar een beetje in het beginnend moederschap heeft ingelezen of al moeder is, weet waarschijnlijk hoe beladen de discussie rondom borstvoeding is. Hoog tijd om meer duidelijkheid te scheppen, meenden Eerkens en Bakkers.
Annegien Bakkers is lactatiekundige IBCLC en verloskundige en zet zich al jaren in voor betere informatievoorziening rond borstvoeding en de positie van moeders in de geboortezorg.
Lees verder op www.BedRock.nl
Geplaatst op 13 oktober 2025 door BedRock