Weekmenu #68 makkelijke maaltijden

Alsof het al weer weken geleden is dat we terug kwamen van een heerlijke vakantie in Italië. Zo voelde het afgelopen week toen alles weer begon. Werk was eigenlijk gelijk weer druk, de kinderen hadden ook alweer een vol programma – ondanks dat ze donderdag pas naar school hoefden. We zaten er gewoon gelijk weer midden in! Gelukkig heb ik nog heel wat foto’s van onze zomervakantie, ik zal je binnenkort wat fijne plaatjes laten zien. En natuurlijk dwaal ik met mijn hoofd zo nu en dan af naar de pasta’s, pizza’s, ijsjes en lekker veel buiten zijn in het Italiaanse zonnetje. Maar… nu over naar de orde van de dag, er staat weer een nieuwe week voor de deur. Een week waarin ik alleen met de meiden thuis ben, dus dan is het juist handig om een beetje vooruit te plannen! Een weekmenu komt wel goed van pas. Laat je gerust weer inspireren en schrijf lekker mee! Koffie?

Kook jij trouwens uit het weekmenu, dan vind ik dat super leuk als je dat deelt via social media! Gebruik dan de #mindyourfeednl of tag mij (@MindYourFeedNL) in jouw bericht zodat ik de foto’s ook kan zien. Vind ik leuk! De andere weekmenu’s staan allemaal overzichtelijk bij elkaar!

Weekmenu #68 makkelijke maaltijden

Maandag

tomaten risotto

Volgens Senna is deze tomatenrisotto met Parmezaanse kaas een soort tomatensoep met rijst. Ik weet niet of dat per sé heel aantrekkelijk klinkt, maar het is wel een groot compliment want ze is dol op tomatensoep! Vandaag op tafel dus, met een frisse salade erbij.

Dinsdag

geroosterde paprika tomatensoep

Langzaamaan gaan we richting de herfst en ik vind het eigenlijk helemaal niet erg om weer na te gaan denken over lekker verwarmend comfortfood! Soepen, curry’s, ovenschotels, stamppot. Yes! Vanavond gaan we voor deze geroosterde paprika tomatensoep.

Woensdag


lees verder:

https://www.mindyourfeed.nl

Geplaatst op 01 september 2018 door mindyourfeed