Sport en eetdagboek #24

Sport en eetdagboek #24

Ik denk dat dit een van mijn saaiste sport en eetdagboeken is, weinig foto's genomen en gewoon ook niet zo'n spannende week gehad. Maar aangezien ook deze weken erbij horen en jullie het altijd erg leuk vinden om te lezen deel ik hem toch.

Woensdag

Ik sta om 6.15 op om naar een vroege circuittraining te gaan. Voordat ik weg fiets eet ik twee rijstwafels met pindakaas en een halve banaan. Als ik thuis kom om 8.15 maak ik een smoothie met de andere halve banaan, blauwe bessen en frambozen uit de diepvries, kwark, lijnzaad en proteïne. Op kantoor eet ik nog een stukje gember chocolade cake.

Mijn lunch bestaat uit een groene salade met sla, een halve avocado, een gekookt eitje, een blikje tonijn en tomaat. Daarbij eet ik een stukje zuurdesembrood met roomboter. De rest van de middag heb ik een communicatietraining en tegen het einde van de middag eet ik een pakje LU Time Out's.

Als ik thuis kom, heeft mijn vriend al soep van gele spliterwten gemaakt met spinazie en ui. Heel erg lekker. Ik eet een flinke kom en vertrek daarna weer richting Sarphatipark om een training te geven.

Lees verder op www.eatrunlove.nl

Geplaatst op 12 oktober 2015 door eatrunlove