Sport en eetdagboek #19

Sport en eetdagboek #19

Wanneer jullie dit dagboekje lezen zit ik op Ibiza. Dit keer niet zoals de yoga vakantie van 2 maanden geleden, maar voor een werkgerelateerde trip. Daarover kan ik vrij weinig loslaten, maar ik hoop ook voldoende vrije tijd te hebben om deze week lekker te trainen op Ibiza en wat leuke hotspots te bezoeken. Vanuit mijn hotelkamer kijk ik nog even terug op afgelopen woensdag t/m vrijdag. Drie hectische dagen waarbij ik het op werk super druk had en ook een druk avond programma moest afwerken.

Woensdag

Ik start de dag weer eens met een groen smoothie met spinazie, blauwe bes, sinaasappel, lijnzaad en een schep proteïne poeder. Lekker! Op kantoor eet ik een grapefruit en als lunch een salade die ik meebracht met quinoa, gegrilde courgette, granaatappel, geitenkaas en hazelnoten.

De middag vliegt voorbij met allerlei meetings en rond half 5 eet ik snel drie rijstwafels met avocado en kipfilet. Om 17.00 ga ik met een paar collega's hardlopen ter voorbereiding op de Dam tot Damloop. We lopen net geen 8km en daarna moet ik snel door racen naar mijn volgende training; een krachttraining bij Bodytime. Deze valt me wat zwaarder, deels door de hardlooptraining van daarvoor, maar vooral door de spierpijn die ik nog van maandag van deze training gehad.

Na deze training fiets ik nog verder naar het Sarphatipark waar ik een bootcamptraining geef, of tenminste wil geven. Om kwart voor 9 komt er toch een bak water uit te lucht en zodra het gaat omweren besluit ik de training te stoppen. Niet verantwoord! Inmiddels ben ik tot op mijn onderbroek nat, maar moet ik wel nog een half uur naar huis fietsen. Zodra de regen minder wordt, fiets ik naar huis, maar dit is kansloos want het droge weer is niet in het vooruitzicht. Als je had gevraagd of ik in een sloot was gevallen was dat niet raar geweest, want ik sopte van boven tot onder. Thuisgekomen spring ik eerst onder warme douche, waarna ik tegen 22.00 (te laat) nog een paar zoete aardappelburgertjes met een rode kool salade eet. Als toetje nog een handje Lovechock Rocks rozijnen.

Lees verder op www.eatrunlove.nl

,

Geplaatst op 31 augustus 2015 door eatrunlove