
Oh wat had ik een schik toen ik van de week deze quinoa sushi rolls maakte. Een dierbare collega zette mij vorige week aan het denken: "don't forget waarom je zo graag wilde beginnen een paar jaar geleden". Ik moest eraan denken toen ik mijn koelkast opende en helemaal blij werd van mijn ideeën voor de sushi roll vulling.
Weet je wat één van mijn beweegredenen is geweest om te starten met bloggen? Het plezier terug brengen in de keuken. Laten zien dat koken leuk is en niet moeilijk. Daarbij stelt gezonder eten echt niet zoveel voor. Kijk maar naar mijn quinoa sushi roll recept.
Voor mij is variatie van belang. Dit is voor mij een van de voorwaarden van mijn projectje #BackToNormal. Na mijn wrap recept, het broodbeleg, de salade is het nu tijd voor een feestelijke lunch. "je moet zelf de slingers ophangen, een ander doet het niet voor je". Zo denk ik ook over eten. Maak het leuk voor jezelf. Sushi voor lunch klinkt te gek toch?
Lees verder op www.lekkeretenmetlinda.nl
Geplaatst op 17 januari 2016 door linda