Palmkool salade met peer en geitenkaas

Palmkool salade met peer en geitenkaas

Zo mijn project #backtonormal is achter de rug. Ik heb de maand januari ook even gebruikt om over mijn blog na te denken. Niet te lang hoor, want daar had ik niet de tijd voor. Een van mijn ideeën is om elke dinsdag een lunch recept online te zetten. Van lunch salades, een soep, wrap en bij voorkeur een gezondere variant. Lijkt dit jullie wat, als ik wekelijks met gezonde lunch recepten kom

Ik trap af met een echte winterse salade met palmkool. Misschien heb je nog nooit van deze groente gehoord. Dat kan kloppen want het is een vergeten groente. De palmkool is familie van de boerenkool en zie je veel in Toscane. Daar wordt de kool cavalo nero genoemd. Vorig jaar heb ik er een soep met pasta mee gemaakt. De palmkool kun je gewoon vervangen door boerenkool of savooiekool geen enkel probleem.

De groente combineer ik met een zoete peer en een pittige geitenkaas. De salade is bijzonder door de geroosterde pompoenpitten. Normaal strooi ik deze rauw over mijn salade. Alleen nu kies ik ervoor om ze met zeezout te bakken, waardoor je kleine hartige smaak bommetjes voor over de lunch salade krijgt.

Lees verder op www.lekkeretenmetlinda.nl

Geplaatst op 02 februari 2016 door linda