Mijn ervaring: alleen op reis

Mijn ervaring: alleen op reis

Afgelopen zaterdag ben ik teruggekomen van 2,5 week alleen op reis. Misschien trek jij je nu wel je wenkbrauw op. Waarom alleen op reis, zonder je man en kinderen? Helemaal naar Bali. Een weekendje Vlieland is toch ook leuk?

Afgelopen jaar was een belangrijk moment voor mij. Ik ben veertig geworden en ik wilde juist op die leeftijd eens iets anders doen. Manlief heeft dit ook gedaan. Zijn droom was om mensen in ontwikkelingslanden te helpen. Hij heeft een huis gebouwd in Nepal en is vervolgens nog 1 week gebleven om rond te reizen.

Ook, ik had een droom. Ik wilde ooit eens mediteren midden in de jungle. Ik weet nog heel goed, dat wij samen een dagje sauna hadden geboekt en ik een of ander yogatijdschrift aan het lezen was. Ik zag de meest fantastische yogareizen in het buitenland voorbij komen en dacht direct: "ik wil naar Bali" Natuurlijk ook door het boek en de film Eat, Pray, Love. "Wat een goed idee, zei manlief, wanneer ga je weg?"

Lees verder op www.lekkeretenmetlinda.nl

Geplaatst op 29 oktober 2015 door linda