Koffie pannenkoekjes met pure chocola

Yes, weer een nieuw recept voor pannenkoekjes op de blog; koffie pannenkoekjes met pure chocolade. Pannenkoekjes en koffie, mijn twee favorieten voor het ontbijt, dus waarom deze twee niet combineren?

Een probeersel dat heel erg lekker geworden is! En dat koffie en chocolade een hemelse combi is, wist ik al van deze koffiecake!

Koffie pannenkoekjes met pure chocola

Deze koffie pannenkoekjes zijn heel simpel om te maken. Een shot espresso door de plantaardige melk en that’s it!

Dit keer maakte ik plantaardige pannenkoekjes, door simpelweg het ei weg te laten. Dit kan prima, want je hebt het ei niet perse nodig, maar ik moet wel eerlijk zeggen dat ze mét ei wat luchtiger zijn.

Neem er vooral nog een lekkere kop koffie bij en geniet op een vrije ochtend van dit heerlijke, uitgebreide, gezonde ontbijtje!

Lees verder op www.feelgoodbyfood.nl

Geplaatst op 11 november 2017 door feelgoodbyfood