Karin is 25, Nederlands met Koerdische roots, en ze woont nu meer dan twee jaar op Bali. Niet omdat ze rijk is, of een strak plan had – maar omdat ze op m’n 23e voelde: het leven mag anders. Dit gaat natuurlijk niet vanzelf, deze week deelt ze in haar column over het idealiseren van het Eat Pray Love verhaal.
“Ik stapte uit het vliegtuig in Denpasar met mijn Chanel 2.55 tas stevig tegen me aan geklemd. Niet bepaald het accessoire dat je verwacht bij iemand die 4 weken in Ubud gaat spenderen voor een yoga-opleiding, maar het was een cadeau van mezelf geweest en ik had het gevoel dat ik zonder dat stukje thuis zou verdwalen op deze vreemde nieuwe plek.
Achteraf was dat grappiger dan ik toen besefte. Want het bleek dat die tas niet het enige was wat ik had meegenomen. En mijn verhaal loopt net even anders dan het Eat Pray Love verhaal.
Lees verder op www.BedRock.nl
Geplaatst op 24 september 2025 door BedRock