Interview: "no pain, no gain" in CrossFit-training

Interview- Een andere kijk op no pain no gain in CrossFit-training

Een drukke baan, misschien nog een gezinnetje en natuurlijk een paar dagen in de week volop vlammen tijdens je training.

Door de groeiende bekendheid en populariteit van CrossFit wint ook de "No Pain, No Gain' gedachte aan terrein. Op zich een mooi ontwikkeling, want: meer effort = meer resultaat.

Alleen, wat als die full-blown benadering tegen je gaat werken?

En hoe zorg je dat je het optimale uit je CrossFit-training blijft halen, zonder jezelf kapot te trainen?

Hierover raakte ik in gesprek met Noël Brand (mijn buddy, collega en mede-eigenaar van BredaSC en CrossFit Nuldertien). Noël -de man met die plakplaatjes die je iedere vrijdag aan het huilen krijgt met zijn heerlijke 10-minuten workouts hier op het blog- heeft naast een achtergrond bij de Mariniers ook de nodige kennis en ervaring met het trainen van zowel atleten als topsporters. Regelmatig delen we visies over sport, bewegen en nieuwe inzichten om zo elkaar te helpen nog betere coaches te worden.

De inhoud van ons laatste gesprek was ook echt interessant voor jullie, dus... ik vroeg Noël of we het snel even konden opnemen. And so we did.

Enjoy!

Klik hier om het interview te luisteren.

,

Geplaatst op 05 juli 2016 door lovefitfood