Honing geeft je gezondheid een boost

Om deze 6 redenen geeft Honing je gezondheid een boost

Volgens mij was ik zes jaar oud, zeker weten doe ik het niet en bij mij in het dorp was een winkel met ontzettend veel honing. (Ik moet mijn ma vragen wat voor winkel het eigenlijk was) Honing van de imker. Biologisch was toen nog geen term maar gewoon, nou ja het was gewoon dus. Van mijn moeder kreeg ik samen met mijn zusjes staafjes honing en ik wilde altijd de honing met munt. Stond ik daar met een uitgestreken blij gezicht van een staafje honing te genieten! Geluk zit in kleine dingen.

Oh ja ik wilde vertellen waarom honing eigenlijk naast vooral lekker ook vooral geweldig is. De mens gebruikt honing al duizenden jaren. Sterker nog de Oude Egyptenaren gebruikten honing zelfs om mensen mee te balsemen. Nou zal ik mezelf balsemen voorlopig even uitstellen maar je huid met honing vertroetelen is helemaal zo'n slecht idee nog niet.

1 Honing is goed tegen huidproblemen

Honing heeft antimicrobiële en ant-inflammatoire eigenschappen, oftewel het helpt acne te bestrijden. Sterker nog honing is vaak een ingrediënt van huidverzorgingsproducten. Je kan de honing direct op je huid smeren of in een gezichtsmasker verwerken.

Lees verder op www.modelworkout.nl

Geplaatst op 13 maart 2016 door modelworkout