Glutenvrij Gevuld Speculaas

Glutenvrij Gevuld Speculaas

Het is alweer bijna Sinterklaas! Tijd voor cadeautjes van de goedheiligman en vooral véél snoeperijen. Of tenminste, dat is de traditie... Of we die moeten behouden daar ben ik niet al te zeker van, maar ik weet wél zeker dat je die zoete Sinterklaas-snoep prima kunt vervangen voor een gezondere variant.
Zoals dit Paleo Gevuld Speculaas bijvoorbeeld! Lekker smeuïg, vol van smaak.. Precies zoals gevuld speculaas hoort te smaken. Maar dan zonder gluten, granen, zuivel, geraffineerde suikers, enz.

Maargoed, omdat ik zelf behoorlijk "fan' ben van de feestdagen (zo leuk, die sfeer!) wil ik jullie óók een cadeautje geven! Namelijk dit heerlijke recept.

Mocht je overigens nog op zoek zijn naar een leuk, mooi en verantwoord cadeautje... In de webwinkel zijn héél veel artikelen in de aanbieding! Neem dus snel een kijkje.

Ingrediënten:

Amandelspijs

  • 200g amandelmeel
  • 80 ml honing
  • 2 tl citroensap
  • 1 ei

Speculaas

  • 200g amandelmeel
  • 150g kastanjemeel
  • 75g arrowroot
  • 150g kokosbloesemsuiker
  • 20g speculaaskruiden
  • Snuf zout
  • 120 ml kokosolie, vloeibaar
  • 60 ml kokosmelk
  • 2 eieren

Lees verder op EetPaleo.nl

,

Geplaatst op 30 november 2015 door eetpaleo