Gehaktballetjes met verse kruiden

Gehaktballetjes met verse kruiden

De gehaktballen van mijn moeder, daar kun jij mij 's nachts voor wakker maken. Ik heb haar al meerdere keren naar het recept gevraagd. Alleen weet zij nooit meer wat ze erin heeft gedaan. "Ja, lindje dan kijk ik even wat ik in huis heb.' Hier heb ik natuurlijk niks aan.

Ondertussen probeer ik haar na te doen maar dan met heel veel verse kruiden. In maart heb ik bij het tuincentrum allerlei soorten verse kruiden gekocht. De potjes kostte € 1,30 per stuk. Manlief maakte met steigerhout een special bak en nu heb ik basilicum, koriander, peterselie, tijm, oregano en salie staan. In een aparte mand hebben wij de munt gezet, aangezien die plant zo woekert door de tuin.

Dit scheelt mij zoveel geld door het jaar heen. Een plantje bij de supermarkt is al duurder dan 1 plantje bij het tuincentrum. Door de tijd heen zijn de plantjes gaan groeien, waardoor het nu echte planten zijn en wij zelfs hier en daar de boel moeten uitdunnen.

Nu ik zo'n kruidentuin heb, gebruik ik de verse kruiden nog meer. Door de kruidenboter, soep, salades, een omelet en ook in mijn gehaktballetjes.

Lees verder op www.lekkeretenmetlinda.nl

,

Geplaatst op 18 augustus 2015 door linda