
Wat een heerlijke week heb ik achter de rug, ik werkte maar twee dagen en was verder lekker op pad voor mijn blog, aan het sporten en dit weekend ging ik samen met een vriendinnetje naar Antwerpen en daarna door naar Tangissart, een plaatsje onder Brussel waar we een trailrun gingen doen (daarover een apart verslag!).
Ik begin mijn dag met een krentenbol om half 7 en ga daarna naar CrossFit. We doen een 1 RM (1 repetion max) deadline en daarna 100 walking lunges en 1 km rennen. Een workout waar ik niet dolgelukkig van word, maar deze heb je er ook tussen zitten! Als ik weer thuis ben om 8.15 maak ik eiwitpannenkoekjes met halvajam en blauwe bessen. Later op de ochtend eet ik nog een sinaasappel en de lunch bestaat uit een bietensalade met feta en een broodje met hummus en broccolikiemen.
Halverwege de middag ga ik naar Hortus Botanicus (op mijn nieuwe fiets!) voor de lancering van Arla Naturals. Een nieuwe (drink)yoghurt die 100% natuurlijk is en geen rommel bevat. Deze ligt vanaf vandaag in de winkels. Na afloop krijgen we een prachtige bos bloemen mee en op de borrel eet ik nog een handje nootjes en een stukje brood met bietenspread. Eenmaal thuis maak ik zoete aardappel, wortel en venkel met zalm uit de oven. Later op de avond eet ik nog twee dadels.
Lees verder op www.eatrunlove.nl
,Geplaatst op 09 mei 2016 door eatrunlove