
Het thema van deze week is bewust minder vlees eten. Niet omdat vlees slecht voor je zou zijn. Reny schreef er een fijn artikel over. Juist door het vlees af en toe te laten staan, kom je in aanraking met alternatieven die ook heel lekker zijn. De variatie op je bord, daar draait het juist om.

Vlees is altijd een fijne smaakmaker. Hoe zorg je nu dat je maaltijd lekker blijft? In deze eenpans spaghetti met spinazie zit ricotta. Dit is een Italiaanse kaas. De smaak is zacht en mild. Meestal breng ik dit op smaak met peper, zout en een goede olijfolie.
Deze eenpans spaghetti is een makkelijke vegetarische maaltijd voor doordeweeks. Juist op die momenten dat je weinig tijd hebt. Alles kan in één grote pan en staat binnen 20 minuten op tafel. Ondertussen zijn er ook nog 3 eens soorten groente in verstopt. Een prima maaltijd.
Lees verder op www.lekkeretenmetlinda.nl
Geplaatst op 20 september 2016 door linda