Eat.Run.Love. Bootcamp vanaf 1 augustus!

Eat.Run.Love. Bootcamp vanaf 1 augustus!

Toen ik ging studeren, twijfelde ik tussen drie opleidingen: ALO (sportopleiding), voedingsmiddelentechnologie en media/communicatie. Uiteindelijk heb ik gekozen voor de - zo voelt het voor mij - makkelijkste weg, namelijk media en communicatie. Een leuke studie, waardoor ik nu op een super dynamische werkplek zit. Maar mensen die mij al wat langer kennen, weten dat ik niet stil kan zitten en toen ik 1,5 jaar geleden deze blog begon, wist ik stiekem al dat ik daar meer mee wilde doen, mijn liefde voor sport en eten is namelijk nooit weg geweest.

Ik krijg enthousiaste reacties, mensen vragen om advies en ik train zelf heel veel. Dat heeft me doen besluiten om iets op te starten waar ik super blij van wordt; trainingen geven. Jullie hadden het misschien al door, maar de afgelopen maanden ben ik al een beetje bezig geweest met het geven van trainingen; op mijn werk, in samenwerking met Lavinia Goodfood, maar ook één op één. Inmiddels heb ik mijn opleiding tot bootcamp trainer afgerond en ben ik een officieel gecertificeerde trainer.

Omdat ik naast trainen ook ontzettend van eten houd, maar er wel achter ben gekomen hoe belangrijk het is om goed te eten, lanceer ik een - in mijn ogen - uniek concept in Amsterdam. De juiste verhouding koolhydraten, eiwitten en vetten zijn van belang om goed te kunnen presteren. Elke training wordt daarom afgesloten met een huisgemaakte smoothie bomvol goede voedingstoffen die voor elke sporter weer de energievoorraden aanvult.

Bootcamp Amsterdam Bootcamp AmsterdamBootcamp Amsterdam Bootcamp Amsterdam

Of je nu een beginner bent met sporten, een tijd niet heb gesport of goed getraind bent, iedereen kan mee doen en ik zorg er voor dat de training voor iedereen uitdagend is. Ik ben blij als de deelnemers blij zijn en krijg er superveel energie van als iemand mij dankbaar is voor de fijne training die ik heb gegeven. Dat is toch het mooiste wat er is? Mensen motiveren en inspireren!

Lees verder op www.eatrunlove.nl

Geplaatst op 19 juli 2015 door eatrunlove