
Door de weeks wil ik het liefst binnen 2 minuten mijn lunch of diner op tafel hebben staan. Niet omdat ik niet van koken hou, maar omdat ik dan gewoonweg te druk ben. Maar in het weekend kan ik wel uren de keukenprinses uithangen. Ik trek alles uit de kast. Van zelfgemaakte hummus en salades tot aan deze heerlijke zwartebonen -en quinoaburger.
Dit veelste lekkere burgerreceptje komt uit het nieuwe en te gekke Easy Vegan kookboek van Sanne, die jullie ongetwijfeld kennen van de blog LivingTheGreenLife.com. En uiteraard van de vegan receptjes op I Love Health. Zo postten we laatst al dit fijne zoete aardappelstoofpotje, ook een receptje uit haar nieuwe boek. Dit keer de zwartebonen – en quinoaburger. Alle ingrediënten op een broodje, en TA DAAA, je hebt de beste veggieburger ooit! We love it.
Tip van mij: maak een paar burgers meer, want deze blijven prima een week goed in de koelkast. Neem ze mee naar je werk, of warm ze ’s avonds op als je even een keer geen zin hebt om te koken. Handig toch?!
Broodje
Tools
Allergenen
lees verder:
Geplaatst op 10 maart 2018 door ilovehealth