Drink met je billen bloot... melk uit een kokosnoot... lalalalala! Het is je vast niet ontgaan: ik zit met mijn gat op Bali! Volop genieten natuurlijk. Eén van die dingen waar ik bijna elke dag wel van geniet, is een kokosnoot! Niet die bruine harige kokosnoten, maar de groene, jonge kokosnoten vol kokoswater. De kokosnoten liggen gekoeld en worden ter plekke opengemaakt (soms in hartjes vorm!), rietje erin en slurpen maar.Super lekker en gezond, want ontzettend hydraterend. Wat natuurlijk altijd goed is, maar extra belangrijk als je in de hitte zit, zoals hier in Bali. Eigenlijk is alles van de kokosnoot gezond!
Het Superfood Centre stelde de 10 voordelen van kokos op en dat vond ik gezien mijn huidige situatie (lees: ondergedompeld in Balinese kokosnoten) wel toepasselijk voor een blogje.
Kokosnoten vallen met recht onder de noemer superfoods. Behalve om de heerlijke smaak, worden de kokosnoten ook geroemd om tal van gezonde eigenschappen. Je kunt kokos op diverse manieren tot je nemen, bijvoorbeeld in de vorm van kokosolie, kokosbloesemsuiker, kokoswater, kokos chips, kokosmelk, kokosmeel en kokos rasp. En niet te vergeten stukjes vers kokosvlees! Kokosproducten zijn niet alleen erg gezond, maar zijn ook echte beauty producten!
Lees hier verder op I Love Health voor de 10 voordelen!
,Geplaatst op 03 september 2015 door ilovehealth