
Ja, haha, je dacht toch niet dat het recept voor groene pesto van rucola en pistache voor niks online kwam... Ik had er namelijk al een ideetje mee, en dat was een heerlijke crostini maken. Of bruschetta, of hoe je het wilt noemen. In elk geval een klein knapperig stukje brood dat heerlijk is bij een borrel of op een feestje. Met die mooie dagen van vorige week - eh hallo, waar is de zon gebleven? - kreeg ik al helemaal zin in lekker buiten eten, kleine hapjes, beetje tapas-achtig. En daar horen wat mij betreft deze crostini met pesto, brie en rauwe ham helemaal bij!

Als je mij volgt op social media, dan zie je vaak genoeg voorbij komen dat ik gek ben op rode wijn én toastjes met brie. Ja, dat klopt, vooral echte romige brie de meaux is mijn favoriet. Ik kan gerust zo'n hele punt in mijn eentje op, en dat gebeurt dan ook wel eens op een zaterdagavond. Het is meer dat wanneer ik halverwege ben, ik vind dat ik wel genoeg heb gesnoept... Tegenwoordig heb ik trouwens assistentie van mijn jongste dochter. Als wij op zaterdagmiddag nog wel eens een borrelplank op tafel zetten, is zij niet weg te slaan bij de brie. Ze wil het liefst zelf snijden en als het aan haar ligt, eet ze deze zachte kaas achter elkaar op. Kind van haar moeder, zal ik maar denken.
Deze crostini met pesto, brie en rauwe ham zet je op tafel bij een zomerse borrel of een feestje. Het is toch super leuk om zo'n aangekleed broodje te serveren? Weer eens wat anders dan een mandje met stokbrood en de gasten zelf laten smeren. Vooral nu het lekkerder weer wordt, eet ik liever kleine hapjes dan hele maaltijden. Als de zon nou weer even terug komt, dan denk ik dat deze kleine broodjes zeker vaker zullen worden geserveerd!
Lees verder op www.mindyourfeed.nl
Geplaatst op 26 april 2016 door mindyourfeed