Coronaregels op Curacao en wat je moet regelen voor vakantie

Sinds augustus dit jaar wonen wij op Curacao. Het is momenteel een heerlijke plek om te verblijven. En dat is ook te merken aan de stroom van toeristen uit Nederland. Maar ook merk ik dat steeds meer mensen hier voor langere tijd willen verblijven en zich zelfs permanent willen gaan vestigen. Sinds ik blog over het wonen op Curacao krijg ik dagelijks berichtjes met vragen over hoe het hier is, of ik nog tips heb en hoe de coronaregels op Curacao zijn. Omdat er blijkbaar veel vraag naar is, heb ik er dit blog over geschreven.

Let op: in dit blog staat het reisadvies voor Curacao en de coronaregels op het moment van schrijven (12 december 2021). Ga je naar Curacao? Lees jezelf dan goed in wat de coronaregels op Curacao op dat moment zijn. Het kan zijn dat de regels in dit blog dan al verouderd zijn.

Je bent er zelf verantwoordelijk voor om goed geïnformeerd te zijn. Regels kunnen ook snel weer veranderen. Dit blog geeft een overzicht en dit blog is niet verantwoordelijk voor het volgen van de verkeerde stappen. Dit is enkel informatief!

Lees verder op www.love2bemama.com

Geplaatst op 15 december 2021 door love2bemama