7x de lekkerste herfst soepen


Lekkere en gezonde herfst soepen

Een pan soep is zo makkelijk om zelf te maken. En veel gezonder en lekkerder dan uit een pak of blik. Groenten en specerijen roosteren in de oven of bakken in de pan, groentebouillon er bij, even pureren voor een gladde soep of juist niet voor een bite. En klaar is je heerlijke warme kom gezonde soep. Easy toch? Ook lekker voor lunch de volgende dag.

1. Linzensoep met wortel en za’atar

Deze linzensoep met sinaasappel en za’atar is een heerlijke combinatie. Beter nog, het is een van de lekkerste soepen die ik tot nu toe uit mijn keuken heb getoverd met restjes uit de koelkast en wat improvisatie.

2. Harira soep

Harira is een Marokkaanse soep. De basis bestaat uit tomaten, kikkererwten, bleekselderij en kruiden. Een heerlijke dikke soep die je een comfort gevoel geeft.

Lees verder op www.feelgoodbyfood.nl

Geplaatst op 15 november 2019 door feelgoodbyfood