
5x cranberries in de hoofdrol
Terwijl Kelly aan het genieten is op een bountystrand op Bali, mag ik een stukje schrijven voor op haar blog. Een eer, maar vooral onwijs leuk om te doen.
Maar, wie ben ik eigenlijk? Ik ben Ianna, en schrijf op beginspiration.nl over eten. Hier deel ik mijn recepten, tips, bevindingen en uitdagingen. Gezond eten is voor mij belangrijk, en met mijn blog wil ik laten zien dat dit echt niet moeilijk hoeft te zijn. Met een paar mooie, verse en eerlijke ingrediƫnten kun je een heerlijke maaltijd maken.
Nu de winter echt is begonnen en met kerstmis in het vooruitzicht, merk ik dat mijn cravings met het seizoen mee veranderen. Bij de winter denk ik gelijk aan stevige maaltijden, dampende stoofpotten en soepen en natuurlijk groenten en fruit uit het seizoen. Nu ben ik de laatste tijd helemaal fan van de gezonde cranberry. Dit knalrode, maar vooral friszure, besje kun je gemakkelijk in je recepten verwerken. Vandaag deel ik met jullie vijf recepten waar dit mooie rode besje de hoofdrol speelt. Welke is jouw favoriet?
Lees verder op www.goodfoodlove.nl
Geplaatst op 11 december 2015 door goodfoodlove